Vyberte požadovaný produkt:

Společnost

Společnost AMS hladinoměry s.r.o. byla založena v roce 1998 jako obchodně servisní firma se zaměřením na dodávky prvků průmyslové automatizace na území České republiky. Hlavním cílem firmy bylo komplexní pokrytí poptávky zejména v segmentu měření úrovní hladin kapalin a sypkých materiálů.

Postupem času jsme reagovali na četné požadavky našich zákazníků a rozšířili portfolio nabízených technologií v oblasti měřící techniky. V součastné době jsme tak schopni pokrýt nejen dodávky přístrojů pro měření hladin ale i průtoků, tlaků, teplot, rozhraní a dalších fyzikálních veličin. Veškeré námi nabízené komponenty spojují společné vlastnosti jako jsou - dokonalé provedení, snadná instalace, nenáročná údržba a vysoká spolehlivost.

Od 1.října 2005 se nabídka společnosti AMS hladinoměry s.r.o. rozrostla o dalšího významného nadnárodního výrobce měřící techniky. Tímto datem jsme získali certifikaci působit jako autorizovaný distributor měřící techniky

VEGA Grieshaber KG

Nejen pro výrobky VEGA, ale pro náš veškerý sortiment poskytujeme technickou podporu při návrhu a projektování, zajišťujeme servisní poradenství, provádíme školení pracovníků údržby a montážních firem. Za dobu fungování naší společnosti AMS hladinoměry s.r.o. máme s aplikací měřících přístrojů v průmyslu bohaté zkušenosti, které na Vás rádi přeneseme prostřednictvím odborných návrhů jednotlivých měřících míst.

Jsme připraveni vám pomoci při řešení problematiky měření a regulace, konzultovat a optimalizovat vaše řešení, výběr měřidel a jejich umístění. Námi dodávaná zařízení splňují i ty nejnáročnější požadavky drsných průmyslových procesů, pro něž byla patřičně certifikována. V nabídce nechybí ani přístroje splňující parametry obchodních měřidel s patřičnou certifikací podle ČMI.

Velmi oceníme, pokud i vy, kteří se o nás dovídáte poprvé, se rozhodnete pro spolupráci s naší firmou. Jsme připraveni se s vámi podělit o naše zkušenosti.

Kolektiv AMS hladinoměry s.r.o.